همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر ساختمانی

قیر ساختمانی

قیر ساختمانی از جمله پر کاربردترین انواع قیر می باشد. قیر ساختمانی جهت  عایق بندی و ایزولاسیون اجزای مختلف در ساختمان بکار می رود . از جمله موارد استفاده از قیر ساختمانی ،عایق بندی سرویس های بهداشتی و پشت بام ساختمان ها می باشد.

قیر ساختمانی یکی از مشتقات روغن است که معمولاً در راه سازی و عایق بندی استفاده می شود و معمولاً به دو صورت بشکه ای و فله در دسترس است.  این ماده سیاه با گرانروی زیاد به گونه ای است که در دمای محیط جامد بوده و با افزایش دما گرانروی آن کاهش می یابد.  از قیر در ساخت عایق هایی مانند ایزوگام و آسفالت ، ضد آب استفاده می شود.  از قیر معمولاً برای عایق بندی سقف ها ، محیط های مرطوب مانند استخرهای شنا ، توالت و غیره استفاده می شود.

در عایق بندی معمولاً از قیر دارای گونی استفاده می شود که به آن قیر می گویند.  الیاف گونی نقش تقویت کننده ای دارند و قیر را در جای خود تثبیت می کنند.  همانطور که قبلاً گفته شد ، قیر در دمای محیط جامد است ، اما با افزایش دما ، به صورت خمیر در می آید و سپس مایع می شود.  کاربرد مهم این محصول به دلیل دو خاصیت مهم آن یعنی نفوذناپذیری و گرانروی است.

خواص قیر

 خلوص: بعد از آزمایش های ویژه روی قیر ، می توانیم میزان ناخالصی ها را بیان کنیم.  نرمی: دمایی که قیر از جامد به مایع تغییر می کند.  درجه نفوذ: هرچه قیر سخت تر باشد ، درجه نفوذ پایین تر است.  از ویژگی های دیگر می توان به شکل پذیری و کاهش وزن اشاره کرد. 

تفاوت بین قیر معدنی و قیر نفتی قیر معدنی و قیر روغن یکسان است.  تفاوت آنها در زیر ذکر شده است: • تعداد اسیدی شدن و صابون سازی قیر نفت کمتر از قیر معدنی است • گوگرد قیر نفت کمتر از 1٪ است ، قیر معدنی گوگرد بیشتری دارد.  قیر ترینیداد 3.8٪ ، قیر معدنی کالیفرنیا 3.9٪ و قیر مکزیکی 3.2٪ گوگرد دارد.  • روغن قیر نفت بیش از قیر معدنی است ، روغن قیر نفت آبکی تا 70٪ از وزن آنها می رسد • قیر نفت خالص است ، قیر معدنی دارای اجسام معدنی و تا 1٪ خاکستر است.

قیر مومی (واکس نفتی یا پارافین روغنی ماده معدنی است که کم و بیش در قیر نفتی وجود دارد) برای ایجاد یک سطح سیاه خوب نیست.  موم (پارافین) خاصیت آنگماتیک قیر را کاهش می دهد ، هرچه موم بیشتر شود ، خاصیت آنگماتیک آن نیز کاهش می یابد.  با کاهش خاصیت رگ زایی ، سطح سیاه به تدریج حالت فنر خود را از دست داده و شکننده می شود.  سطح سیاه در سرما کوچک می شود و باعث ایجاد تنش کششی می شود.

به محض افزایش این تنش ، در اثر تاب خوردگی سطح آسفالت منجمد ، سطح ترک می خورد.  هرچه موم قیر روغن کمتر باشد ، به قیر معدنی نزدیکتر است و برای ایجاد سطح سیاه بهتر است.  نمی توان تمام پارافین را از قیر نفت خارج کرد زیرا بخشی از پارافین که کریستالی است از هم جدا می شود اما قسمتهای غیر بلوری از هم جدا نمی شوند و به عنوان محلول کلوئیدی در قیر می مانند.  علاوه بر پارافین؛  اکسیژن ، قیر و روغنهای معدنی نیز بر ماده قیر تأثیر می گذارند.

 خواص عمومی قیر

 مشخصات کلی قیرها به شرح زیر است: مقاومت چسبندگی بالا به مواد دیگر ، خاصیت ارتجاعی ، نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت و آب ، مقاومت متوسط ​​در برابر اسیدها ، بازها و نمک ها

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر ساختمانی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر ساختمانی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر ساختمانی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند. از آنجاییکه، خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیرساختمانی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیرساختمانی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.