همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر بشکه ای

قیر بشکه ای

قیر بشکه ای, قیر بشکه ای می تواند شامل قیر مخلوط, قیر شل, قیر سفت باشد با وزن های متفاوت. از قیر بشکه ای در صنعت ساختمان سازی و جهت صادرات استفاده می شود. قیمت قیر بشکه ای با توجه به وزن قیر داخل آن تعیین می شود که شرکت سرزمین قیر پاسارگاد قیر بشکه ای پاسارگاد را با وزن 180 کیلوگرم قیر خالص جهت مصارف داخلی عرضه می نماید. قیر بشکه ای پاسارگاد از مرغوب ترین قیر های موجود در بازار می باشد و با توجه به قیمت قیر در بورس کالا قیمت گذاری می شود. قیر بشکه ای به صورت قیر بشکه ای در باز و قیر بشکه ای در بسته در بازار موجود است که قیر بشکهای در باز جهت مصارف داخلی بوده و قیر بشکه ای در بسته عموما جهت صادرات می باشد .قیر بشکه ای بدلیل آسانی در حمل و نقل و همچنین آسانی استفاده از قیر داخل آن و عدم هدر رفت قیر و استفاده از تمامی قیر داخل بشکه ، محبوبیت خاصی در بین پیمانکاران و همچنین کارفرمایان را دارا می باشد.

قیرها را از نظر تولید قیر می توان در سه دسته طبقه بندی کرد: طبیعی ، آسفالت های نفتی ، مزارع قیر ذغال سنگ

1– قیر طبیعی یا آسفالت بومی دسته ای از قیرها است که به دلیل شرایط آب و هوایی در طول زمان به طور طبیعی تولید شده و بدون نیاز به فرآوری به روش های تقطیر مورد استفاده قرار می گیرد.  آنها از نظر ترکیب و خصوصیات بسیار متنوع هستند.  2– قطران قطران ذغال سنگ مواد سیاه سختی هستند که در نتیجه تقطیر قیر ذغال تشکیل می شوند.  سطح شکسته جدید آنها براق است و هنگام گرم شدن ، همراه با کاهش سریع ویسکوزیته ، ذوب و نقطه ذوب آنها به روند تولید بستگی دارد.  3– آسفالت های نفتی قیری هستند که از نفت به دست می آیند.  اینها قیر جامد و نیمه جامدی هستند که مستقیماً از طریق تقطیر از نفت یا با کارهای اضافی مانند دمیدن هوا تولید می شوند.  در مقایسه با انواع دیگر ، آنها بیشتر استفاده می شوند و کاربردهای بیشتری دارند.  قیرها را می توان به دو گروه تقسیم کرد: راه سازی یا قیر نازک ، و قیر ساختمانی و (عایق سقف) یا قیر سخت.  حدود 90٪ قیر تولید شده در فعالیتهای راهسازی و 10٪ آن برای مصارف عایق استفاده می شود.  در ایران ، قسمت اصلی قیر در فعالیت های راه سازی و توسط شهرداری ها برای پوشش خیابان ها استفاده می شود.  قیر راه سازی معمولاً با توجه به میزان نفوذ آن طبقه بندی می شود.  میزان نفوذ مواد قیر نشان دهنده مقاومت و سختی آن است که به عنوان تعداد واحد نفوذ (یک دهم میلی متر) یک سوزن استاندارد عمودی در یک نمونه قیر ، در زمان و وزن مشخص روی سوزن و دما تعریف می شود.  میزان نفوذ قیر معمولاً 25 درجه سانتیگراد با وزن 100 گرم و در 5 ثانیه اندازه گیری می شود.  قیر راه سازی ساخت ایران "60 تا 70" و '85 تا 100 "است.  اعداد نشان دهنده دامنه سرعت نفوذ قیر است.  قیر ماده ای هیدروکربنی است که از رنگ سیاه تا قهوه ای تیره است و در گوگرد کربن کاملاً قابل حل است.  در دمای محیط نرم جامد است اما در افزایش دما ابتدا به صورت خمیر و سپس مایع در می آید.  این ماده دارای دو خاصیت مهم ، غیر قابل نفوذ در برابر آب و چسبندگی است که آن را به ماده مهمی برای کاربرد تبدیل می کند.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بشکه ای بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر بشکه ای را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر بشکه ای با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر بشکه ای را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه ای با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.