همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر بشکه

قیر بشکه 

قیر بشکه, قیر بشکه , از جمله طرق محبوب فروش قیر در دنیا می باشد. قیر بشکه بدلیل سهولت در حمل چه در موارد مصرف قیر جهت داخل ایران و همچنین قیر جهت صادرات از جمله طرق مطمئن در حمل قیر می باشد و احتمال آسیب دیدن و ازبین رفتن قیر در حمل ونقل را بسیار پایین می آورد.

استفاده ار قیر بشکه در صنعت ساختمان و همچنین ایزولاسیون ساختمان بسیار پر طرفدار بوده و استقبال پیمانکاران از قیر بشکه به جهت حمل آسان و همچنین آماده سازی قیر و رساندن قیر به دمای مورد نظر جهت استفاده در بشکه راحت بوده و پیمانکاران ساختمانی قیر بشکه را با استفاده از حرارت به دمای مورد نظر می رسانند و به دلیل استاندارد بودن ارتفاع بشکه قیر, برداشت قیر از داخل آن توسط پیمانکار به راحتی امکان پذیر می باشد.

قیر بشکه از جمله تولیدات سرزمین قیر پاسارگاد می باشد که با بالا ترین کیفیت و همچنین استاندارد های جهانی به بازار عرضه می شود جهت مصارف داخلی و همچنین صادرات.

قیر بشکه، قیر بشکه مناسب برای راه سازی و تعمیر همزمان برای تولید روسازی های آسفالت استفاده می شود قیر بشکه عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط برای پایه ها و  پوشش استفاده می شود قیر بشکهپرکاربردترین ماده قیر و مواد اولیه برای کلیه محصولات قیر جایگزین است.

قیر بشکه با آزمایش نقطه نفوذ و نرم شدن مشخص می شوند. قیرهای درجه نفوذ خاصیت ترموپلاستی دارند که باعث می شود مواد در دمای بالا نرم شوند و در دماهای پایین سخت شوند، تعیین پارامترهای عملکرد مانند چسبندگی ، رئولوژی ، دوام و دمای کاربرد قیر مهم است.

قیر بشکه معمولاً برای تولید مخلوط آسفالت ، امولسیون قیر ، قیر برش خورده و قیر اصلاح شده استفاده می شود.  قیر بشکه بالاترین نقطه جوش ، سنگین ترین و قطبی ترین کسر از تقطیر خلا نفت خام را دارد. قیر بشکه از آسفالتین و مالت تشکیل شده است.  مولکولهای سنگین نامحلول آسفالتن در حالی که مالت ها روغنی هستند ، به قیر بشکه بدن و نقطه نرمش می دهند و آسفالت را انعطاف پذیر می کنند.  مولکول های آسفالتین در حلال های معطر مانند تولوئن محلول هستند اما در هپتان نامحلول هستند.  مالتن ها مولکول های محلول در هپتان و کمتر معطر هستند.  قیر بشکه ، قیر درجه خالص نفتی است که با تهویه هوای گرم از ته خلا تولید می شود قیر بشکه ​​پس از ترک خوردن و از بین بردن هیدروکربن ، از باقی مانده روغن خام تولید می شود. قیر بشکه دارای خاصیت ترموپلاستیک است که مانند مواد رزین مصنوعی است که با گرم شدن نرمتر می شود و هنگام سرد شدن سخت می شود.  این گرید قیر بشکه در مقایسه با گریدهای دیگر دارای گرانروی بسیار قوی است

قیر بشکه رایج ترین درجه قیر ،دارای خاصیت گرمانرم است که باعث می شود مواد در دمای بالا نرم شوند و در دماهای پایین سخت شوند.  این رابطه منحصر به فرد دما / گرانروی پس از تعیین پارامترهای عملکردی که در بازار قیر در سراسر جهان به عنوان چسب ، درزگیر مشترک ، ماده ضد آب ، ضد رطوبت ، ساخت و نگهداری جاده ، میدان های هوایی و تمام مناطق و پوشش استخر ، ضد صدا استفاده می شود ، مهم است.  و آکوستیک ، پوشش لوله و رنگ آمیزی همراه با هزاران برنامه دیگر با مشخصات فنی زیر. این درجه قیر عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط برای پایه ها و دوره ها استفاده می شود.

قیر بشکه رایج ترین درجه است که می تواند برای بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار گیرد. آسفالت قیر نفوذی با تعداد نفوذ بالا که نرم است ، بیشتر در شرایط آب و هوای سرد و آسفالت قیر سخت (تعداد نفوذ کم) برای شرایط آب و هوای گرم  استفاده می شود

سرزمین قیر پاسارگاد تضمین می کند که قیر بشکه مطابق با استاندارد بین المللی تولید می شود.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بشکه بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر بشکه را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر بشکه با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر بشکه را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.