همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر بشکه ای پاسارگاد

قیر بشکه ای پاسارگاد 

قیر بشکه ای پاسارگاد, قیر بشکه ای پاسارگاد, قیر بشکه ای پاسارگاد بالاترین میران درخواست را در میان قیرهای بشکه ای دیگر شرکت های تولید قیر بشکه ای دارا می باشد و این تقاضای بالا هم در میان مشتریان داخلی و هم مشتریان خارجی بدلیل کیفیت بالای قیر پاسارگاد و همچنین استفاده شرکت نفت پاسارگاد از بروز ترین دستگاهها در فرآوری تولید قیر می باشد و در کنار کیفیت بسیار بالا ، قیمت قیر پاسارگاد نیز رقابتی بوده و به همین دلیل بازار داخل و بازار خارج از ایران ، استقبال فراوانی از قیر بشکه ای پاسارگاد صورت می گیرد.

قیر بشکه ای پاسارگاد, در اوزان مختلف و در گریدهای مختلف به بازار عرضه می شود و با توجه به در خواست کارفرمایان و مشتریان محترم ، آماده سازی شده و در کوتاه ترین زمان قابل تحویل می باشد.

قیر بشکه  ای را می توان در راه سازی استفاده کرد. از قیر بشکه برای ساخت جاده ها و بزرگراه ها استفاده می شود. انواع مختلفی از قیر بشکه وجود دارد که توسط نقطه نفوذ و نقطه نرم شدن تعیین می شوند.

بدیهی است که قیر بشکه برای ساخت جاده از قیر 100/150 و 160/200 گه دارای نقاط شکست پایین و گرانروی کمتری هستند، استفاده می شود.

 در تولید قیر بشکه برای راه سازی ، کسری از باقیمانده خلا باید حداقل 60٪ باشد و کسری از آسفالت و عصاره حداکثر تا 20٪ باشد. قیر راه سازی 160/220 تنها قیری است که می تواند بدون اکسیداسیون تولید شود. سایر قیرهای راه سازی از 20/30 تا 100/150 فقط با اکسیداسیون قابل تولید هستند. مناسب ترین روغنهای خام برای تولید قیر ، روغنهای خام نفتن و پایه مخلوط هستند. قیر با کیفیت مطلوب نمی تواند از روغن خام پارافین از نوع لیبیایی ، الجزایری و آذری تولید شود.  قیر با بهترین کیفیت از روغن خام نوع Boscan ، Bachaquero ، Lagotreco و Lagunillas (ونزوئلا) تولید می شود.

 بازده خلا قیر حاصل از این روغنهای خام ، 61-57٪ است.  علاوه بر این روغن های خام ، قیر مرغوب نیز از روغن های خام خاورمیانه (نور عربستان ، عراق و کویت) تولید می شود.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بشکه ای پاسارگاد بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر بشکه ای پاسارگاد را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر بشکه ای پاسارگاد با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر بشکه ای پاسارگاد را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه ای پاسارگاد با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.