همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر امولسیون

قیر امولسیون

قیر امولسیون نوعی قیر مایع با ویسکوزیته کم است. شرکت سرزمین فیر پاسارگاد، قیر امولسیون را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. با پراکندگی قیر در آب و افزودن یک امولسیون کننده ، قیر معمولی به مایع با ویسکوزیته کم تبدیل می شود که به راحتی می تواند در کاربردهای مختلف از جمله ترمیم و نگهداری جاده ها ، ضد آب ، اسپری و ... مورد استفاده قرار گیرد. امولسیون کار با آن را آسان تر می کند ، نگهداری ، حمل و نقل و استفاده از آن در دمای پایین تر انجام می شود. از آنجا که این نوع قیر مایع است ، نیازی به گرم کردن آن قبل از استفاده نیست. علاوه بر این ، استفاده از قیرهای امولسیون با استفاده از تکنیک های سرما باعث کاهش مصرف انرژی می شود و ساخت جاده ها را با محیط زیست دوستانه تر می کند.

ترکیب قیر امولسیون چیست؟

قیر امولسیون ترکیبی از آب و قیر است. همانطور که مخلوط آب و فرآورده های روغنی به سرعت جدا می شوند ، به منظور ایجاد ثبات بیشتر ، یک جز a سوم به طور معمول به مخلوط اضافه می شود. این جز سوم که به عنوان امولسیون کننده شناخته می شود ، برای ساخت مخلوطی از آب و روغن پراکنده در یکدیگر استفاده می شود. امولسیون کننده ها علاوه بر توانایی در کاهش تنش بین مولکول های روغن و آب ، دارای بار الکترونیکی هستند که بر مولکول های قیر امولسیون تأثیر می گذارد و منجر به دسته بندی آن به کاتیونی و آنیونی می شود. به عنوان مثال امولسیون کننده های کاتیونی یک لایه بار مثبت در اطراف قطرات قیر تشکیل می دهند که از اتصال آنها به یکدیگر جلوگیری می کند. این باعث می شود پراکندگی قیر در آب دوام بیشتری داشته باشد. بار الکترونیکی قیر امولسیون تعیین می کند که از چه سطحی استفاده شود.

برخی از سنگدانه ها (مانند سنگدانه های مرمر) به خوبی با قیر امولسیون آنیونی مخلوط می شوند و برخی دیگر راه حل بهتری برای قیر امولسیون کاتیونی هستند (مانند سنگدانه های گرانیت).

چگونه قیر امولسیون تولید می شود؟

قیر امولسیون معمولاً با استفاده از آسیاب تصادفی ساخته می شود که قیر را با آب و امولسیون کننده مخلوط می کند.

در این فرآیند ، قیر به صورت قطرات بسیار کوچکی خرد می شود که می توانند به راحتی در آب معلق شوند. با افزودن امولسیون کننده ها ، قطرات قیر دوستدار آب می شوند. قطرات آب نیز به قطرات ریز قیر نزدیک می شوند و اطمینان حاصل می کنند که محصول نهایی قیر به اندازه کافی پایدار است. در فرآیند تولید ، بسیاری از فاکتورها مانند اندازه قطرات ، افزودن مواد شیمیایی و دمای اجزای مختلف به طور دقیق کنترل می شوند.

قیر حاصل از ساختار سازگار است که آن را برای کاربردهای مختلف منحصر به فرد می کند.

انواع مختلف امولسیون قیر

امولسیون های مختلف بر اساس دو عامل اصلی طبقه بندی می شوند:

ذرات بار الکترواستاتیک و زمان شکستن یا تنظیم شدن در یک امولسیون ، اگر بار ذرات منفی باشد ، امولسیون قیر آنیونی نامیده می شود و خود را با حرف "A" معرفی می کند. در غیر این صورت ، قیر به عنوان کاتیونی شناخته می شود و دارای حرف "C" است. دومین سیستم درجه بندی امولسیون قیر از نزدیک با کاربرد مرتبط است. هنگامی که روی سطح قرار می گیرد ، امولسیون قیر باید شکسته و تنظیم شود.

از نظر فنی ، شکستن به معنای تبخیر آب است که باعث می شود قیر به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند به سنگدانه ها بچسبد و در محل استفاده قرار گیرد. به زمانی که برای از دست دادن آب امولسیون قیر و رفتار مانند قیر معمولی نیاز است ، میزان واکنش گفته می شود.

این پارامتر تعیین می کند که آیا قیر امولسیون تنظیم سریع ، امولسیون تنظیم متوسط ​​و امولسیون تنظیم کند است.هنگامی که امولسیون قیر به یک سطح اعمال می شود ، انتخاب نوع تنظیم مناسب بسیار مهم است.

همانطور که قبلاً گفته شد ، سه نوع قیر بر اساس زمان تنظیم وجود دارد. اولین امولسیون تنظیم سریع است که به سرعت در تماس با سنگدانه ها قرار می گیرد ، بنابراین ، در سطح پایین جاده ها ، به ویژه مهر و موم تراشه و پانسمان سطح ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. نوع دوم امولسیون با تنظیم متوسط ​​است که در مخلوط سازی امولسیون قیر و سنگدانه درشت ، به ویژه مخلوط های درجه بندی باز استفاده می شود. و آخرین امولسیون تنظیم کند است که خیلی آهسته تنظیم می شود.به همین دلیل برای مخلوط شدن با سنگدانه هایی با سطح زیاد مناسب است. امولسیون با سرعت کم پایدارترین نوع امولسیون است و می توان آن را در پایه های سنگدانه ای متراکم ، مهر و موم دوغاب و آسفالت بازیافت استفاده کرد. عامل دیگری که می تواند واکنش پذیری امولسیون قیر را تحت تأثیر قرار دهد ، درجه حرارت سطحی است که روی آن اعمال می شود. در هوای گرم تبخیر آب می تواند تسریع شود. هر دو امولسیون قیر کاتیونی و آنیونی با توجه به زمان تنظیم طبقه بندی می شوند.

رای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر امولسیون بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر امولسیون را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر امولسیون با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر امولسیون را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر امولسیون با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.