همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر مخلوط

قیر مخلوط

 قیر مخلوط | سرزمین قیر پاسارگاد

قیر مخلوط, قیر مخلوط شرکت پاسارگاد ؛قیر مخلوط, پرکاربرد ترین نوع قیر در صنعت ساختمان می باشد که درجه و گرید اصلی این نوع قیر ، قیر مخلوط می باشد و در بسته بندی های قیر بشکه ای مخلوط و قیر حلب مخلوط قابل عرضه می باشد. برای دریافت قیمت روز قیر  مخلوط با ما در تماس باشید.قیمت های ارائه شده بر مبنای قیمت قیر در بورس می باشد.

قیر مخلوط

قیر مخلوط از اکسید شدن قیر نفوذی در معرض هوای بسیار گرم بوجود می آید. قیر مخلوط در دمای محیط سفت می باشد .قیر مخلوط به دلیل خاصیت چسبندگی مناسب به صورت عمده در انواع آسفالت های پوششی و ساختمان سازی و عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت فرایند های و محلول های استفاده شده برای تولید این نوع قیر باعث ایجاد تفاوت هایی در آن ها می شود. با کیفیت ترین قیر در ایران توسط سرزمین قیر پاسارگاد ارائه شده و نتایج آزمایشات کیفی در آزمایشگاه های معتبر بیانگر این مدعا می باشد. که در ادامه توضیحاتی راجع به آن بیان می شود. 

قیر مخلوط دارای نقطه نرم شدن 85 و درجه نفوذ آن 25 است. در بین انواع قیرهای اکسیده ، این قیر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و در بازار بسیار محبوب است.

 

این قیر چگونه تولید می شود؟

 این نوع  قیر از دمیدن هوای گرم با دمای 200 تا 300 درجه سانتیگراد تا قیر درجه نفوذ در داخل BBU تصفیه خانه حاصل می شود.

 

 برنامه قیر مخلوط

این قیر را می توان برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده کرد.

  • این قیر برای ساخت و ساز ، روسازی و نگهداری جاده ایده آل است.
  • یکی از اجزای پوشش کانال ، قیر اکسید شده مخلوط است. این امر همچنین برای ساخت خاکریزها و سدها در پروژه های آبی مناسب است.
  • در صنعت بام می توان از آن برای پوشش سقف استفاده کرد. همچنین می تواند به عنوان غشای قیر نازک در زیر زونا استفاده شود.  این ماده همچنین ماده اولیه ترکیبات سقف کالسکه و پوشش های مایع سقف است.
  • یکی از پرکاربردترین مواد کفپوش است. این مناسب برای استفاده به عنوان یک کاشی برای کاشی در حمام است.  ماست قیر ضد اسید و قلیایی که می تواند در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار گیرد.
  • در صنعت نفت و گاز می توان از آن برای پوشش دهی خطوط لوله استفاده کرد. پوشش دادن خطوط لوله با قیر اکسید شده 85/25می تواند لوله ها را از خوردگی و زنگ زدگی محافظت کند.
  • این ماده اولیه باتری ها و سیم های لیتیوم یون است. این می تواند جعبه های اتصال برق را مهر و موم کند.  چسب خوبی برای تخته های لمینیت است.

 

مزایای قیر مخلوط

 برخی از مزایای مخلوط به شرح زیر است:

  • دوام بالا
  • انعطاف پذیری بالا
  • کاملاً مقاوم در برابر آب
  • پایداری شیمیایی

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر مخلوط بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر مخلوط را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر مخلوط با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر مخلوط را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر مخلوط با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.