همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر کارتنی

قیر کارتنی

 قیر کارتنی توسط فرآیند دمیدن مداوم یا پلکانی تولید می شود.  قیر درجه حرارت نفوذ گرم در محیط کنترل شده با هوا منفجر می شود که محتوای روغن موجود در قیر را در حین اکسید شدن کنترل می کند.  قیر کارتنی توسط R (SP) (PEN) نشان داده می شود که در آن SP نرم و PEN نفوذ می کند که به معنی قیر اکسید شده با نقطه نرم شدن = 90 و نفوذ = 15 است. 

قیر کارتنی (خواص )

 قیرکارتنی مطابق استاندارد BS EN 13304: 2009 ساخته شده است و ما تضمین می کنیم که مشخصات فنی زیر را برآورده می کند:

 برنامه های کاربردی

 قیرکارتنی در صنایع شیمیایی ، سوخت ، لاک ، لاک الکل ، کاغذ کاغذ ، کاغذ خمیر کاغذ ، پردازش منسوجات ، راه سازی ، روسازی ، روسازی ، کارهای عمرانی ، بام ، صنایع ساختمانی استفاده می شود.  آب بندی و عایق بندی ساختمان ها ، چسب ، مهر و موم ترک و تعمیرات ، مواد افزودنی مصالح ساختمانی ، عامل اتصال دهنده گرد و غبار ، عایق و اشباع ، تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی.  محصولات آسفالت قیر کارتنی مخصوص روسازی است.  همچنین در رنگهای پایه آسفالت برای محافظت در برابر خوردگی فلزات ، در آستر سازه های کارهای عمومی ، چسب در ورقه های الکتریکی ، پایه برای چمن مصنوعی استفاده می شود.  موارد استفاده معمول برای قیر اکسید شده قیر کارتنی همچنین برای استفاده در برابر ضد آب و مقاومت در برابر خوردگی برای پوشش لوله ، روسازی سیمان پرتلند ، کاربردهای هیدرولیکی ، تولید رنگ ، جوشکاری ، بنه و ضد رطوبت استفاده می شود.  قیرکارتنی از ورق غشای قیر عایق و عایق استفاده می کند.  همچنین ، صنعت اتومبیل زیرپوشش اتومبیل به طور خاص برای آسفالت منفجر شده مورد نیاز است.  مواد زیر پوشش خودرو بر اساس قیر ساخته شده است.  قیر ضد آب ، ضد گرد و غبار و ضد سر و صدا برای زیرپوش اتومبیل عالی است.

 توجه: قیرکارتنی باید در برابر نقطه نرم شدن دو درجه حرارت داده شود تا بتواند جریان و گرانروی داشته باشد

 توضیحات کلی قیر کارتنی

 قیرکارتنی , عیار اکسید شده نیمه جامد قیر خالص نفتی است که در هیدروکربنهای معطر چند حلقه ای طبقه بندی می شود و معمولاً برای اهداف مختلف در کار ساخت و ساز استفاده می شود.

قیرکارتنی (موارد استفاده )

قیرکارتنی در مواد شیمیایی ، سوخت ، رنگ ، لاک ، لاک الکل ، کاغذ خمیر کاغذ ، پردازش منسوجات ، راه سازی ، روسازی ، ترمیم ترک و تعمیرکاران ، کارهای عمرانی ، بام ، صنایع ساختمانی ؛  آب بندی و عایق بندی ساختمان ها ، چسب ، مواد افزودنی ساختمانی ، اتصال دهنده گرد و غبار ، پوشش ، عایق بندی و اشباع مواد ، تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی.  محصولات آسفالت منفجر شده قیرکارتنی مخصوص روسازی ، بام سازی است.  همچنین در رنگهای مبتنی بر آسفالت برای محافظت در برابر خوردگی فلزات ، در آستر سازه های کارهای عمومی ، چسب در ورقه های الکتریکی ، پایه برای چمن مصنوعی استفاده می شود.  مصارف معمول آسفالت اکسید شده قیرکارتنی شامل بام ، پوشش لوله ، روسازی سیمان پرتلند ، کاربردهای هیدرولیکی ، ساخت رنگ است.

بسته بندی قیر کارتنی

قیر کارتنی در بسته بندی های مختلف از جمله کیسه کرافت ، کیسه پلاستیکی قابل می باشد.  قیر کارتنی را می توان در هر درجه ای تهیه کرد که با دو عدد مشخص می شود تا نقطه نرم شدن و دامنه نفوذ را نشان دهد.  درجه قیر کارتنی به معنی نقطه نرم شدن 90 درجه سانتیگراد و نفوذ آن 15 دسی میلیمیتر مطابق با استاندارد ASTM است، که در وزن های ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۲۰ به بازار عرضه می شود.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر کارتنی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر کارتنی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر کارتنی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر کارتنی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر کارتنی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.