همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیر 60/70

قیر 60/70

قیر 60/70 , قیر60/70 که با نام قیر شل در بازار معروف است با بالاترین کیفیت و عرضه قیر با قیمت رقابتی بورس جهت مصارف راهسازی و ساختمانی و همچنین جهت صادرات. برای دریافت قیمت روز قیر 60/70 با ما در تماس باشید.قیمت های ارائه شده بر مبنای قیمت قیر در بورس می باشد.

اکثریت قریب به اتفاق قیر مورد استفاده در آسفالت برای راه سازی قیر 60/70 است.  نام کامل این گرید درجه نفوذ قیر 60/70 است و یکی از پرکاربردترین درجه قیر در سراسر جهان است. قیر 60/70 که به آن قیر درجه هموار نیز گفته می شود ، تقریباً در هر کاربردی به خوبی کار می کند.  از آنجا که این درجه قیر برای ساخت جاده در طیف وسیعی از دما (از -22 تا 76+) مناسب است.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید گریدهای قیر قیر ، مشخصات و کاربردها ، به مطالعه ادامه دهید.

قیر 60/70 چیست؟

برای درک معنی قیر درجه 60/70 ، باید به نحوه آزمایش این نوع قیرها پس از تولید توجه کنیم.  این درجه قیر به نام آزمایش نفوذ روی قیر نامگذاری شده است.  در این روش آزمایش ، ما در یک نمونه قیر به یک سوزن استاندارد نفوذ می کنیم و سرعت نفوذ را اندازه گیری می کنیم و سختی قیر را تخمین می زنیم.  با استفاده از این روش آزمایش ، قیر معمولی را به بیش از 5 درجه از جمله قیر 30/40 ، قیر 40/50 ، قیر 60/70 ، قیر 80/100 و قیر 100/120 طبقه بندی می کنیم.

همانطور که در محدوده فوق مشاهده می کنید ، قیر 60/70 نوع متوسطی از قیر درجه قلم است.  در قیر 60/70 اعداد 60 و 70 بدان معنی است که مقدار نفوذ قیر بین 60 تا 70 میلی متر است.

مشخصات قیر 60/70

 کیفیت قیر 60/70 به خصوصیات و مشخصات فیزیکی آن بستگی دارد.  به غیر از تست نفوذ ، تعدادی آزمایش وجود دارد که برای تعیین قیر 60/70 از جمله گرانروی ، نقطه نرم شدن ، شکل پذیری ، از دست دادن حرارت و نقطه اشتعال استفاده می شود.برخی از این موارد برای تأمین کنندگان قیر 60/60 و مشتریان آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است.  اینها نقطه نرم شدن و نقطه اشتعال هستند.  طبق روش ASTM D36 ، نقطه نرم شدن قیر 60/70 بین 49 تا 56 درجه سانتیگراد و نقطه اشتعال قیر 60/70 250 درجه سانتی گراد است.

قیر 60/70

قیر شل , قیر 60/70, مهمترین و پر متقاضی ترین محصولات شرکت نفت پاسارگاد می باشد. این نوع از قیر به صورت عمده در صنایع ساختمان سازی و راهسازی وایزولاسیون سطوح داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود ، کیفیت بالاومرغوبیت قیر پاسارگاد در این نوع از قیر از اهمیت بالایی برخوردار بوده . قیر شل عرضه شده بدلیل استفاده از ماده اولیه (وکیوم باتوم ) مرغوب و همچنین به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاهها ، به یکی از مرغوب ترین و پر فروش ترین قیر شل ۷۰/۶۰ در میان کشورهای صادر کننده قیر تبدیل شده است.

تفاوت بین قیر 60/70 و 80/100

 تفاوت اصلی بین 60/70 و 80/100 مقدار نفوذ آنها است.  برای تصمیم گیری بین 60/70 در مقابل قیر 80/100 ، باید این واقعیت را در نظر بگیریم که نفوذ قیر 80/100 نرمتر از قیر 60/70 است.  به همین دلیل از قیر 80/100 در دمای سرد استفاده می شود.  در مورد قیر 80/100 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیرهای 60/70 چیست؟

 قریب به اتفاق قیر مورد استفاده در آسفالت برای راه سازی قیر 60/70 است.  به همین دلیل است که این نوع قیر به عنوان درجه فرش شناخته می شود.  در پروژه های جاده ای در سرتاسر جهان ، آنها این درجه قیر را با سنگدانه ها مخلوط کرده و آسفالت گرم می سازند و جاده را هموار می کنند.قیر 60/70 از محبوبیت بالایی در هند و کشورهای جنوب شرقی آفریقا برخوردار است ، زیرا کیفیت آن قابل قبول است و قیمت آن نیز خیلی بالا نیست.  با افزایش عملکرد آسفالت نهایی و تصفیه ترک در زمان نگهداری ، قیر 60/70 به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه شناخته می شود که هزینه ها را کاهش      می دهد ، بدون اینکه کیفیت را تحت تأثیر قرار دهد.

یکی دیگر از کاربردهای قیر 60/70 در تولید قیر اصلاح شده با پلیمر است.  در تولید PMB ها ، ما پلیمرهای خاصی را به قیر 60/70 اضافه می کنیم تا خواص آن از جمله خاصیت ارتجاعی ، نقطه شکنندگی و نرم شدن را بهبود بخشد ، که برای عملکرد بهتر مخلوط آسفالت ضروری است.

قیر 60/70 چگونه تولید می شود؟

 قیر 60/70 معمولاً از روغن خام نفت تولید می شود.  درست مانند سایر درجه های نفوذ ، این گرید از طریق فرایند دمیدن در یک پالایشگاه تولید می شود.  به دلیل دمش و نفوذ متوسط ​​هوا ، این درجه قیر خیلی نرم و سخت نیست.قیر 60/70 ، برخلاف سایر درجه های قیر ، به پردازش بیشتری نیاز ندارد.  در صنعت به این نوع قیر مستقیم اجرا نیز گفته می شود ، بدین معنی که این نوع قیر مستقیماً از فرآیند تقطیر خلا تولید می شود.  از آنجا که این قیر به هیچ گونه تغییری نیاز ندارد ، قیمت قیر 60/70 نسبت به سایر قیرها کمتر است.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر 60/70 بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر 60/70 را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر 60/70 با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد،  قیر 60/70 را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر 60/70 با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.