همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیمت قیر در بورس

قیمت قیر در بورس
قیمت قیر در بورس و معرفی مراکز عرضه قیر زیر قیمت بورس در تهران وچگونگی تعیین قیمت قیر در بورس ، قیر ماده ای قهوه ای مایل به سیاه رنگ با غلظت و چسبندگی بالا میباشد که از هوادهی و دادن حرارت بالا به ماده ای بنام وکیوم باتوم که ماده اولیه تولید قیر میباشد   (Vacuum bottom)تولید میگردد، وکیوم باتوم که باقیمانده حاصل از تقطیر نفت خام در برج های خلاء میباشد، ماده ای سیاه رنگ و با غلظت نسبتا بالا و به شکل خمیر و تا حدودی سفت میباشد و حال  تولید کنندگان قیر چگونه قیمت قیر در بورس را تعیین میکنند؟ جواب اینکه برای تعیین قیمت قیر ابتدا باید وکیوم باتوم خریداری گردد و قیمت وکیوم باتوم در طول هفته تقریبا دو بار توسط بورس کالا تعیین میگردد پس در نتیجه قیمت قیر در بورس از روی خرید وکیوم باتوم تعیین میگردد.

با توجه به برنامه افزایش تولید قیر و تجهیز و نوسازی فرآیند تصفیه و تولید قیر ، امید است در سالهای آینده فروش قیر با کیفیت در ایران افزایش یابد. به دلیل نوسانات شدید قیمت نفت به دلیل عدم تعادل در عرضه ، کاهش تولید نفت در مناطقی از آفریقا و همچنین چشم انداز اجرای موفقیت آمیز سیستم انجماد روغن ، به نظر می رسد که قیمت محصولات نفتی ، به ویژه قیر ، نوسانات گسترده ای داشته است.  امسال.  بودن.

 با تجزیه و تحلیل نمودارهای مربوط به قیمت قیر در بورس می بینیم که قیمت قیر در حال افزایش است ، به طوری که در مقایسه با نمودارهای قیمت قیر در بورس در سه ماهه فعلی ، شاهد افزایش چشمگیر در  قیمت بوده ایم. شرکت قیر سرزمین قیر پاسارگاد بعلت تولید انبوه قیر و نتیجه آن کمتر شدن قیمت تمام شده قیر بوده وهمیشه این شرکت قیمت قیر را کمتر از دیگر فروشندگان عرضه میکند، برای کسب اطلاعات جهت لیست قیمت قیر در بورس و قیمت قیر زیر قیمت بورس با مشاورین فروش تهران پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر در بورس با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.