همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیمت انواع قیر در تهران و شهرستانها

قیمت انواع قیر در تهران و شهرستان ها

 در صنعت قیر به عنوان یکی از صنایع پایین تصفیه کشور؛  از آنجا که کلیه پالایشگاه های تولید کننده وکیوم باتوم ملزم به ارسال این محصول به بورس کالای ایران هستند ، اطلاعات مربوط به تأمین مواد اولیه در این صنعت از جمله مبلغ پیشنهادی ، میزان معامله ، قیمت معامله و سطح رقابت خریداران  از دوره های خاص است.  البته یکی از ابهامات در آمار این است که مشخص نیست چه مقدار از این باتوم خلا معامله شده به کارخانه های قیر رفته و چه مقدار برای اهداف دیگر (مانند صنعت آب بندی ، ایزوگام و هیدروکربن ها) خریداری شده است.  در این موارد ، تمرکز عرضه در یک بازار شفاف مانند بورس کالا به نفع همه فعالان بازار خواهد بود.

بنابراین ، بستر معاملات بورس کالا به عنوان مکانیزم معاملاتی کارآمد ، در صورت لزوم برای تجارت در این بازار ، می تواند نقش بسیار کلیدی در ایجاد آمار و اطلاعات لازم در این صنعت داشته باشد.  این تجربه در بازار پلیمرها و ترکیبات شیمیایی بورس کالا وجود دارد و به دلیل شباهت های فنی می تواند الگویی موفق برای مدیریت بازار قیر محسوب شود.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت أنواع قیر در تهران و شهرستان ها با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.