همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیمت قیر ساختمانی

قیمت قیر ساختمانی
قیمت قیر ساختمانی و پارامترهای مهم برتعیین قیمت قیر ساختمانی (قیمت قیر ساختمانی) و قیمت فروش قیرساختمانی بشرح زیر میباشد، قیر ساختمانی را درکشورهای انگلیسی زبان Construction Bitumen خطاب میکنند ، قیرساختمانی درصنعت عایق کاری از حساسیت بالایی از نظر کیفیت قیرگونی دارا میباشد و بطور مثال اهمیت کیفیت قیرساختمانی درانجام عایقکاری و ایزولاسیون، از اهمیت کیفیت قیر مورد استفاده درراهسازی و کیفیت قیرمورد مصرف آسفالت مهمترمیباشد، زیرا اگر قیر ساختمانی مورد مصرف درعایقکاری ساختمان ازنوع قیر کم کیفیت باشد، قیر مصرف شده در ایزولاسیون، دراثر مرور زمان باعث تخریب لایه های قیرگونی ساختمان شده و این مسئله باعث شکستگی لایه های قیرگونی شده و درنتیجه آب و رطوبت به لایه های زیرین قیرگونی شده نفوذ کرده ودر نهایت بجهت ترمیم قیرگونی و یا عایق رطوبتی مجبور به تخریب قیرگونی یا عایق رطوبتی انجام شده میشویم و نتیجه آن تخریب کاشی یا سرامیک که بر روی عایق شده است شده وتحمل وقت وهزینه اضافی میگردد. قیر ساختمانی تقریباً به طور کامل برای مصارف ، به عنوان مثال ، بام ، کفپوش ، ماستیک ، پوشش لوله ، رنگ و غیره.

قیر ساختمانی یک قیر درجه نفوذ استاندارد است که معمولاً به عنوان قیر درجه سنگ فرش مناسب برای استفاده در تولید آسفالت مخلوط گرم برای راه سازی و تولید روکش های آسفالت با خواص برتر طبق مشخصات فنی زیر استفاده می شود. قیر ساختمانی در بسته بندی های مختلف از جمله فله و طبل تهیه می شود. درام ها در اندازه های مختلف 150 کیلوگرم ، 180 کیلوگرم ، 200 کیلوگرم ، 240 کیلوگرم و هر اندازه سفارشی دیگر موجود است. حالت قیر به دما بستگی دارد.  رابطه دما و سختی قیر به نوع روغن خام و روش تصفیه آن بستگی دارد.  قیر ساختمانی درجه قیر نفوذ نیمه سخت است که به عنوان قیر درجه سنگ فرش مورد استفاده قرار می گیرد و برای راه سازی و تعمیر مناسب است.  همچنین برای تولید روسازی های آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد.  این درجه قیر عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط برای پایه ها و دوره های پوشیدن استفاده می شود.  قیر ساختمانی یکی از پرکاربردترین درجه های قیر است و ماده اساسی برای سایر محصولات قیر است.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر ساختمانی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر ساختمانی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر ساختمانی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیرساختمانی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیرساختمانی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.