همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

قیمت قیر 60/70

قیمت قیر 60/70

قیمت قیر 60/70, قیمت قیر فله, بشکه, جامبوبگ با تحویل درب کارخانه در تهران و یا فوب بندرعباس توسط شرکت سرزمین قیر پاسارگاد مشخص می شود. قیر 60/70 را شرکت سرزمین قیر پاسارگاد با بالاترین کیفیت در قیرهای صادرتی ایران دارا می باشد و بالاترین در خواست از کشورها برای واردات قیر از ایران را قیر شرکت پاسارگاد بدلیل کیفیت بالای این قیر دارا می باشد.

قیمت قیر 60/70, توسط بورس کالا کشخص می شود و نتیجه رقابت, قیمت نهایی و تمام شده قیر شرکت پاسارگاد را مشخص می کند.

برای اطلاع از آخرین قیمت قیر 60/70, قیر صادراتی, بصورت فله, بشکه, جامبوبگ با واحد فروش شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در تماس باشید.

قیر 60/70 درجه قیر نیمه سخت با استفاده از قیر درجه سنگ فرش مناسب برای راه سازی و تعمیر همزمان برای تولید روسازی های آسفالت استفاده می شود.  قیر 60/70 عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط برای پایه ها و  پوشش استفاده می شود.  قیر 60/70 پرکاربردترین ماده قیر و مواد اولیه برای کلیه محصولات قیر جایگزین است. قیر 60/70  با آزمایش نقطه نفوذ و نرم شدن مشخص می شوند. قیرهای درجه نفوذ خاصیت ترموپلاستی دارند که باعث می شود مواد در دمای بالا نرم شوند و در دماهای پایین سخت شوند.  این رابطه منحصر به فرد دما / گرانروی هنگام تعیین پارامترهای عملکرد مانند چسبندگی ، رئولوژی ، دوام و دمای کاربرد قیر مهم است.

قیر 60/70 معمولاً برای تولید مخلوط آسفالت ، امولسیون قیر ، قیر برش خورده و قیر اصلاح شده استفاده می شود.  قیر 60/70 بالاترین نقطه جوش ، سنگین ترین و قطبی ترین کسر از تقطیر خلا نفت خام را دارد.  قیر 60/70 از آسفالتین و مالت تشکیل شده است.  مولکولهای سنگین نامحلول آسفالتن در حالی که مالت ها روغنی هستند ، به قیر 60/70 بدن و نقطه نرمش می دهند و آسفالت را انعطاف پذیر می کنند.  مولکول های آسفالتین در حلال های معطر مانند تولوئن محلول هستند اما در هپتان نامحلول هستند.  مالتن ها مولکول های محلول در هپتان و کمتر معطر هستند.  قیر 60/70 ، قیر درجه خالص نفتی است که با تهویه هوای گرم از ته خلا تولید می شود. قیر 60/70 ​​پس از ترک خوردن و از بین بردن هیدروکربن ، از باقی مانده روغن خام تولید می شود.  درجه نفوذ قیر 60/70 بین دمای 60 ~ 70 میلی لیتر و نقطه نرم شدن آن بین 56 49 49 درجه سانتیگراد است.  درجه نفوذ قیر 60/70 دارای خاصیت ترموپلاستیک است که مانند مواد رزین مصنوعی است که با گرم شدن نرمتر می شود و هنگام سرد شدن سخت می شود.  این گرید قیر 60/70 در مقایسه با گریدهای دیگر دارای گرانروی بسیار قوی است

قیر 60/70 رایج ترین درجه قیر ،دارای خاصیت گرمانرم است که باعث می شود مواد در دمای بالا نرم شوند و در دماهای پایین سخت شوند.  این رابطه منحصر به فرد دما / گرانروی پس از تعیین پارامترهای عملکردی که در بازار قیر در سراسر جهان به عنوان چسب ، درزگیر مشترک ، ماده ضد آب ، ضد رطوبت ، ساخت و نگهداری جاده ، میدان های هوایی و تمام مناطق و پوشش استخر ، ضد صدا استفاده می شود ، مهم است.  و آکوستیک ، پوشش لوله و رنگ آمیزی همراه با هزاران برنامه دیگر با مشخصات فنی زیر. این درجه قیر عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط برای پایه ها و دوره ها استفاده می شود.

قیر 60/70 رایج ترین درجه است که می تواند برای بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار گیرد.  آسفالت قیر نفوذی با تعداد نفوذ بالا که نرم است ، بیشتر در شرایط آب و هوای سرد و آسفالت قیر سخت (تعداد نفوذ کم) برای شرایط آب و هوای گرم  استفاده می شود

سرزمین قیر پاسارگاد تضمین می کند که قیر 60/70 مطابق با استاندارد بین المللی تولید می شود.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر 60/70 بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر 60/70 را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر 60/70 با کیفیت برتر ، به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر 60/70 را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر 60/70 با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.