همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

فروش گونی چتایی

فروش گونی چتایی 

گونی چتایی با توجه به مصارف فوق العاده در ساختمان سازی اعم از عایق بندی قسمت های مختلف ساختمان ،ایزولاسیون ،قیرگونی کف سرویسهای بهداشتی و آشپزخانه و قیرگونی پشت بام ،مناسب ترین و بهترین گونی ، گونی بنگلادش(گونی بنگال) می باشد .
بهترین گونی چتایی توسط شرکت سرزمین قیر پاسارگاد ارائه می گردد ضمنا در مورد قیمت گونی چتائی با ما در تماس باشید.

گونی چتایی با توجه به اینکه در چه کشوری تولید شده و همچنین با توجه به ترکم بافت الیاف آن به سه دسته اصلی تقسیم می شود:

1 گونی کنفی درجه یک که به آن 45*11 نیز می گویند

2 گونی کنفی درجه دو که به آن 45*9 نیز می گویند

3 گونی کنفی درجه سه که به آن 40*7 نیز می گویند

مهمترین عامل تعیین کننده قیمت گونی چتایی ، نوع مصرف و کاربرد آن می باشد.

گونی چتایی یکی از اصلی ترین محصولات جهت ایزولاسیون و عایق بندی ساختمان می باشد. که از مهم ترین کشور های تولیدکننده گونی چتایی در آسیا، می توان هند و بنگلادش را نام برد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد با کیفیت ترین نوع آن، یعنی گونی چتایی بنگال (محصول کشور بنگلادش) را به مشتریان خود عرضه می نماید. با توجه به توسعه ساختمان سازی و پیشرفت صنعت ساختمان، تسهیلات و امکانات متنوعی در عصر  حاضر وجود دارد که استفاده از آنها در ساختمان ها شرایط راحت تری را برای مهندسان و معماران فراهم می کند یکی از این تسهیلات، استفاده از  گونی چتایی جهت عایق بندی در ساختمان ها می باشد، زیرا که سهم بسزایی در صرفه جویی انرژی و افزایش کیفیت ساختمان ایفا می کند.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت و واردات گونی چتایی فعال می باشد و محصولات گونی چتایی را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان در این زمینه گونی بنگال (محصول کشور بنگلادش) می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد. در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود، باید به خریداران، گونی چتایی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم. برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی گونی چتایی بسیار مهم است. برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح به شما، ما  گونی چتایی را مطابق با استانداردهای بازار ارائه می دهیم.

با فروش گونی چتایی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید گونی چتایی با کیفیت کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت. به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید گونی چتایی چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد اطمینان حاصل می کنیم که محصولات گونی چتایی را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم. متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد گونی چتایی به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند گونی چتایی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت گونی چتایی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.