همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

فروش انواع قیر ساختمانی

فروش انواع قیر ساختمانی

فروش انواع قیر ساختمانی, قیر ساختمانی که امروزه بکار می رود یکی از پر مصرف ترین انواع قیر است و مخصوصا در صنعت ساختمان و در آببندی و ایزولاسیون و قیر گونی از قیر ساختمانی استفاده می شود.قیر ساختمانی یا به عبارتی قیری که در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف بوده و هر نوع قیر مصرف خاص خود را دارد. انواع قیر ساختمانی شامل قیر مخلوط,قیر شل, قیر سفت می باشد.

در خرید قیر ساختمانی و انتخاب قیر ساختمانی و همچنین انتخاب نوع قیر ساختمانی باید دقت لازم بعمل آید چرا که هر نوع از قیر ساختمانی برای مصرف خاص توصیه می شود. به طور مثال از قیر مخلوط, قیر 85/25 , در قیرگونی سرویسها و برای انجام قیرگونی بیشتر استفاده می شود و بیشتر فروش قیر مخلوط, قیر بشکه ای مخلوط , به جهت قیرگونی می باشد ولی در انجام ایزوگام از قیر شل, قیر بشکه ای شل, قیر 60/70, استفاده می شود و فروش قیر شل, فروش قیر بشکه ای شل, بیشتر جهت زیرسازی استفاده از ایزوگام می باشد. نوع دیگر قیر ساختمانی, قیر سفت, قیر 90/15, می باشد که معمولا جهت سفت کردن قیر شل, قیر 60/70, به میزان دلخواه استفاده می شود. قیر ماده ای هیدروکربنی با ویسکوزیته بالا و ساختار کلوئیدی و رنگ قهوه ای سیاه تا تیره است و کاملاً در کربن دی سولفید و تتراکلرید کربن قابل حل است.  غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت و آب ، عایق الکتریکی ، خاصیت ارتجاعی ، مقاومت متوسط ​​در برابر اسیدها ، بازها و نمک ها و چسبندگی به مواد دیگر از مهمترین ویژگی های قیر است. بیشترین نوع تولید قیر در جهان قیر نفتی است که از تقطیر روغن خام بدست می آید و آنها بر اساس درجه نفوذ (استاندارد ASTM-D5) طبقه بندی می شوند.

 اکثر قریب به اتفاق قیرها توسط صنعت ساخت و ساز به عنوان ماده تشکیل دهنده محصولات مورد استفاده در سنگ فرش و بام استفاده می شود.  ویژگی های عالی ضد آب بودن و رفتار ترموپلاستیک آن را برای طیف گسترده ای از کاربردها ایده آل می کند.  در دمای بالا (به طور معمول بین 100 تا 200 درجه سانتیگراد) مانند یک مایع چسبناک عمل می کند و می تواند با سایر اجزا مخلوط شود و در صورت لزوم دستکاری و تشکیل شود.  پس از خنک شدن ، یک ماده جامد بی اثر با دوام و آبگریز است (آب را دفع می کند). اصطلاحات مختلفی برای توصیف قیر معمولی مانند اجرای مستقیم ، درجه روسازی و درجه نفوذ (یا "درجه قلم") استفاده می شود.  وقتی مردم از این اصطلاحات استفاده می کنند ، منظور آنها عادی از قیر است که می تواند در یک پالایشگاه معمولی به روش نسبتاً ساده تولید شود.  قریب به اتفاق قیر مورد استفاده در آسفالت برای راه سازی قیر معمولی است.  به همین دلیل است که اغلب به عنوان درجه سنگفرش شناخته می شود.  اصطلاح "درجه قلم" کوتاه برای درجه نفوذ است ، و این واقعیت را نشان می دهد که این نوع محصول اغلب با استفاده از تست نفوذ طبقه بندی می شود (در اروپا و مناطقی از آسیا).  اصطلاح اجرای مستقیم به این واقعیت اشاره دارد که این نوع قیر غالباً مستقیماً از فرآیند تقطیر خلا ، بدون تغییر بیشتر تولید می شود

نمرات قیر را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:

 قیر نفوذ (30-40 ، 40-50 ، 60-70 ، 85-100 ، 80-100)

 درجه ویسکوزیته (VG-10 ، VG-20 ، VG-30 ، VG-40)

 قیر Cutback (پخت سریع ، متوسط ​​پخت ، آهسته پخت)

 قیر امولسیون (CRS ، CMS ، CSS)

 قیر اکسید شده (75/30 ، 85/25 ، 85/40 ، 95/25 ، 105/35 ، 115/15)

 شرکت سرزمین قیر پاسارگاد قادر است انواع قیر را با توجه به نیاز مشتری تهیه کند. قیر ایران یکی از بالاترین کیفیت ها در جهان است و در حال حاضر ایران اولین صادر کننده قیر در خاورمیانه و چهارمین صادر کننده بزرگ در جهان است.  این محصول به بازارهای خاورمیانه ، جنوب و شرق آسیا ، آفریقا و اروپا صادر شده است. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد می تواند قیر را با بهترین کیفیت و بسته بندی متفاوت تهیه کنیم.  بسته بندی های موجود: فله، درام استیل جدید: 150 کیلوگرم ، 180 کیلوگرم و 220 کیلوگرم،کیسه جامبو: 1000 کیلوگرم ، 500 کیلوگرم و 300 کیلوگرم

 برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر ساختمانی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر ساختمانی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر ساختمانی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیرساختمانی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیرساختمانی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.