همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

فروش قیر کارتنی

فروش قیر کارتنی 

فروش قیر کارتنی, فروش قیر کارتنی , قیر کارتنی یکی از انواع قیر می باشد که از جمله قیر های پر مصرف در صنعت ساختمان و ایزولاسیون و عایق بندی می باشد. پایین بودن قیمت قیر سفت, قیمت قیر کارتنی باعث استفاده بیشتر از این نوع قیر در قیرگونی ساختمان شده بدین صورت که پیمانکار ، با قاطی کردن قیر کارتنی, قیر سفت به قیر شل یا قیر 60/70 به قیر مورد نظر خود با غلظت و سفتی مورد نظر دست می یابد.

فروش قیرکارتنی, توسط مراکز فروش قیر و همچنین معرفی مراکز معتبر فروش قیر, توسط شرکت سرزمین قیر پاسارگاد ، از جمله خدمات گروه فروش این شرکت می باشد. قیر کارتنی با توجه به اینکه در اوزان به نسبت کم آماده می شود ، در نتیجه حمل آسان دارد و همچنین استفاده از آن در قیر شل و مخلوط کردن آن نیز آسان می باشد.

قیرکارتنی یک قیر اکسید شده است که با اکسید کردن آسفالت های نفتی منتخب و بدون افزودن کاتالیزور تولید می شود‏ قیر کارتنی سرزمین قیر پاسارگاد دارای نقطه نرم شدن بالا ، نقطه اشتعال زیاد است و در هنگام ذوب بسیار پایدار است. درجه نفوذ قیرکارتنی با دمیدن هوا تولید می شود.  این کار در دماهای بالا انجام می شود ، در نتیجه ماده ای با ضریب نفوذ بسیار بالاتر است.

‏ قیر کارتنی سرزمین قیر پاسارگاد بر پایه قیر نفتی ساخته شده است که با دمیدن قیر 60/70 توسط هوای بسیار گرم ساخته می شود.  تعیین ‏ قیرکارتنی به نقطه میانی معیارهای پذیرش نقطه نرم کننده اشاره دارد.

قیرکارتنی ماده جامد جامد یا نیمه سیاه است و در صورت گرم شدن به تدریج مایع می شود.  گریدهای قیر اکسیده شده آسفالت منفجر یا اکسیده می شوند که با عبور هوا از قیر نرم در شرایط دمایی کنترل شده تولید می شوند.  این فرآیند خاصیت لاستیکی بیشتری نسبت به قیرهای نفوذی یا درجه سخت و کاربردهای گوناگون در کاربردهای صنعتی به قیر می دهد.

قیرکارتنی سرزمین قیر پاسارگاد توسط فرآیند دمیدن  پلکانی تولید می شود.  قیر درجه نفوذ گرم شده در محیط کنترل شده با هوایی که محتوای روغن موجود در قیر را در حین اکسید شدن کنترل می کند ، دمیده می شود.  درجه های مختلف برای کاربردهای مناسب تولید شده توسط دو عدد تعیین می شوند تا نقاط میانی نقطه نرم شدن و دامنه نفوذ آنها را نشان دهند. همانطور که قبلاً گفته شد ، قیرکارتنی سرزمین قیر پاسارگاد بر پایه قیر نفتی ساخته شده است که با دمیدن قیر 60/70 توسط هوای بسیار گرم ساخته می شود.  علاوه بر این ، اعداد به ترتیب مربوط به نقطه میانی نقطه نرم شدن و نفوذ مواد هستند.  مقدار نقطه نرم شدن با روش Ring و Ball اندازه گیری می شود که توسط ASTM D36 تعیین می شود.  همچنین مقدار نفوذ در 1/10 میلی متر است که توسط IP49 یا ASTM-D5 تعیین می شود.

قیرکارتنی به طور گسترده ای به عنوان یک ترکیب لایه ضد لغزش در صنعت شمع سازی ، برای ساخت نمدهای بام ، صنایع بام و ضد آب ، برای نمدهای رطوبت صدا و زیر درزگیر کالسکه در صنعت خودرو ، محافظت از اتصالات کابل برق استفاده می شود  ، ترکیب پر کردن مفصل ، پشتی فرش ، محافظت در برابر خوردگی ، پانل های صوتی ، مواد شیمیایی ، سوخت ، تولید رنگ ، ترکیب درزگیر و بسیاری موارد دیگر.  همچنین در مهر و موم برش اره ها و اتصالات که حرکات مورد انتظار حداقل است استفاده می شود.  این ماده همچنین در ساخت بنه دریایی قیر برای اتصالات خط لوله نفت و گاز استفاده می شود.  بعلاوه ، از قیر اکسید شده در ساخت بنه دریایی قیری استفاده می شود که برای اتصالات خط لوله نفت و گاز مورد نیاز است.

از قیر اکسیده به عنوان آب بندی درزهای انبساطی استفاده می شود.

 قیر اکسیده برای ترمیم مفاصل یا ترک ها استفاده می شود.

 از قیر اکسیده به عنوان تثبیت کف پارکت استفاده می شود.

 از قیر اکسیده به عنوان چسب استفاده می شود تا در عایق های حرارتی استفاده شود.

 قیر اکسید شده به عنوان ترمیم ترکهای در معرض دید استفاده نمی شود.

 از قیر اکسیده به عنوان چسباندن بریکت های مرطوب استفاده می شود

 قیر اکسیده در صنایع مختلف مانند بام ، ایزوله ، کف عایق ، تزیینات ، پوشش لوله ، کاربردهای الکتریکی استفاده میشود.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر کارتنی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر کارتنی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر کارتنی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر کارتنی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر کارتنی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.