همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

فروش قیر پاسارگاد

فروش قیر پاسارگاد

فروش قیر پاسارگاد

فروش قیر پاسارگاد, قیر پاسارگاد از پر طرفدارار ترین و پر خواهان ترین انواع قیر در بین قیرهای صادراتی و قیر با مصارف داخلی جهت ایزولاسیون و همچنین راه سازی می باشد. قیر پاسارگاد دارای بالاترین کیفیت بوده و دارای استانداردهای جهانی می باشد و آنالیز قیر پاسارگاد مورد تایید کشورهای وارد کننده قیر ایران می باشد و تقاضا برای قیر پاسارگاد در صدر انتخاب کشورها جهت واردات قیر می باشد.

فروش قیر پاسارگاد توسط شرکت نفت پاسارگاد و از طریق عرضه در بورس کالا صورت می پذیرد وبا توجه به میزان عرضه و تقاضا قیمت قیر, بصورت رقابت تعیین شده و قیمت گذاری می شود. قیر پاسارگاد توسط سرزمین قیر پاسارگاد بصورت قیر فله, قیر بشکه ای,  قیر شل و قیر مخلوط عرضه می گردد.

 قیر مایعی چسبناک ، جامد یا غیر فرار است.  قیر یک سیستم کلوئیدی پیچیده و فشرده است ، ویژگی های شیمیایی آن توسط خواص روغن خام تولید شده توسط آن تعیین می شود. قیر خالص پراکندگی کلوئیدی ذرات میکروسکوپی آسفالت در روغن است (عامل پراکندگی).ترکیب شیمیایی قیر مخلوطی از هیدروکربن های مختلف با مولکول های گوگرد ، اکسیژن و ازت است.

 هیدروکربن های موجود در قیر بیشتر حلقه های معطر و نفتن متراکم با تعداد کمی زنجیره پارافین جانبی هستند. کسر جرمی هیدروکربنها 75-85٪ ، اکسیژن 2-8٪ ، هیدروژن 9-10٪ ، نیتروژن 0.1-0.5٪ و گوگرد 5-7٪ است. قیر به طور کامل یا جزئی در حلالهای آلی مختلف حل می شود. به کسرهای محلول قیر در یک حلال ، مالتن یا پترولن و به کسرهای حل نشده آسفالتن گفته می شود.

 مالتین ها مخلوطی از روغن و رزین ها هستند و عامل پراکندگی هستند. در بیشتر موارد، خصوصیات فیزیکی قیر به درجه پراکندگی آسفالتن ها در مالن ها بستگی دارد. با گرم شدن به تدریج نرم می شود.  قیر قهوه ای یا سیاه ، ضد آب است و چسب خوبی دارد. قیر را از چند طریق می توان بدست آورد که این امر به اقتصاد فرآیندهای خاص در شرایط واقعی بستگی دارد.

 اکثر قیرها با تصفیه باقی مانده جوی مناسب در واحد تقطیر خلا تولید می شوند. قیر پسماند تقطیر در خلا است و سختی آن به ترکیبات تقطیرهای روغن سنگین بستگی دارد. علاوه بر باقی مانده های خلا ،مواد اولیه تولید قیر می تواند آسفالت تولید شده توسط فرآیند رفع اسفالت ، روغن دوغاب و عصاره تولید شده توسط فرآیند استخراج حلال باشد. اگر آسفالت ،روغن دوغاب و عصاره با باقی مانده خلا که از ماده اولیه خاصی به دست می آید مخلوط شوند و سپس توسط هوا اکسید شوند ، انواع مختلفی از قیر بدست می آید.قیر اکسیده حساسیت کمتری به دما نسبت به قیر حاصل از اختلاط بخشهای خاص دارد. اکسیداسیون قیر منجر به کم آبی نسبی آسفالتین ها می شود که با واکنش های پلیمریزاسیون و چگالش ، زنجیره های طولانی از مولکول های آسفالتین ایجاد می کند.

  قیر سخت تر توسط اکسیداسیون تولید می شود.  کیفیت مطلوب قیر سخت را نمی توان از طریق ماده اولیه خیلی نرم و توسط اکسیداسیون تولید کرد. انواع قیرها به نوسانات مواد روغنی موجود در قیر بستگی دارد. مقدار کمی مواد روغنی فرار ، قیر را سخت و شکننده می کند. قیر دارای چندین کاربرد است (راه سازی ، ایزوله متریال) ، بنابراین برای قیر بسیار مهم است که چسبندگی خوبی داشته باشد ، یعنی خیلی خوب به سنگ ، فلز ، چوب ، کاغذ و سایر لایه های دیگر بچسبد. چسبندگی به محتوای شیمیایی ، ویسکوزیته ، حالت کلوئید قیر و خصوصیات شیمیایی و فیزیکی بستگی بستگی دارد.

 خواص حرارتی قیر ، مانند گرما و هدایت حرارتی خاص ، در ساخت مواد عایق بسیار مهم است.

بسیاری از تولیدکنندگان مطرح قیر در جهان مانند ایران، سنگاپور و روسیه قیر را از طریق تصفیه نفت خام در برج تقطیر اتمسفری تولید می‌کنند. نفت خام پس از انتقال به برج تقطیر حرارت داده می‌شود و پس از بخار شدن دوباره تبدیل به مایع می‌شود. سینی‌های تقطیر که در بخش‌های مختلف برج قرار گرفته‌اند، بخش‌های مختلف نفت را که دارای وزن مولکولی متفاوت هستند از یکدیگر جدا می‌سازد. در این مرحله مشتقات نفتی سبکتر از قیر، مثل گازوئیل، نفت، نفت کوره تولید می‌شوند.

سنگین‌ترین بخش نفت خام که معمولا در پایین برج تقطیر جمع می‌شود، وکیوم باتوم است که به عنوان ماده اولیه تولید قیر در صنعت نفت شناخته می‌شود. وکیوم باتوم به خودی خود قابل استفاده نیست و باید فراوری شود. برای این کار وکیوم باتوم را به برج تقطیر دیگری منتقل می‌کنند تا فرایند هوادهی روی آن انجام شود. در نتیجه هوادهی، قیرهایی تولید می‌شوند که آسفالتین بیشتری دارند، وزن مولکولی بالاتری دارند و درجه نفوذ آنها پایین‌تر است. 

فروش قیر پاسارگاد, جهت صادرات بصورت قیر بشکه ای و یا بصورت جامبو بگ انجام می شود که این نحوه تحویل قیر بنا بر درخواست متقاضی خرید قیر می باشد.

اگر نگرانی در مورد کیفیت قیر پاسارگاد دارید ، به ما اطلاع دهید.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر پاسارگاد بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر پاسارگاد را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر پاسارگاد با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر پاسارگاد را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر پاسارگاد با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.