همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

فروش قیر ساختمانی در تهران

فروش قیر ساختمانی در تهران 

فروش قیر ساختمانی در تهران, فروش قیر ساختمانی در تهران با بالاترین کیفیت و قیمت رقابتی بورس. فروش قیر ساختمانی، قیر پرفروش ترین ماده حاصل پالایش نفت خام بوده و از میان تولیدکنندگان فراوان قیر در ایران قیر شرکت پاسارگاد دارای کیفیت برترمیباشد و شرکت سرزمین قیر پاسارگاد عامل فروش قیر ساختمانی بصورت مستقیم و بیواسطه میباشد.

فروش قیر ساختمانی در تهران, فروش قیر ساختمانی . خریداران محترم می توانند با مراجعه به شرکت سرزمین قیر پاسارگاد قیر مورد نیاز خود را زیر قیمت بورس خریداری نمایند.فروش  قیر ساختمانی که در انواع قیر ساختمانی مخلوط (85/25) که بیشتر جهت قیرگونی وعایقکاری سرویس ها وقیرگونی پشت بام و قیرگونی پارکینگ مورد استفاده قرار میگیرد، و قیر شل یا قیر 60.70  میباشد که جهت زیر کار ایزوگام و  جهت راه سازی استفاده میگردد.

 قیر ساختمانی و (عایق سقف) یا قیر سخت  حدود  10٪ برای مصارف عایق استفاده می شود.

قیر معمولاً از تقطیر نفت به دست می آید.  به این نوع قیرها آسفالت نفت یا قیر تقطیر می گویند.  قیر نفتی محصول دو مرحله تقطیر نفت در برج تقطیر است.  در مرحله اول تقطیر ، مواد سبک مانند بنزین و پروپان از روغن خام جدا می شوند.  این فرآیند در فشار نزدیک به فشار اتمسفر انجام می شود.  در مرحله دوم ترکیبات سنگینی مانند روغن دیزل و نفت سفید استخراج می شود.  این فرآیند در فشار نزدیک به فشار خلا انجام می شود.  سرانجام ، مخلوطی از بیت های جامد به نام آسفالتین باقی مانده است که در مایع چربی مانند موسوم به مالتون شناور می شوند

برخی از انواع قیرها با تغییر تدریجی نفت و تبخیر مواد تبخیری آن با گذشت سالها از طبیعت بدست می آیند ، چنین قیری را قیر طبیعی می نامند و ماندگاری آن از آسفالت های نفتی بیشتر است.  چنین قیری را می توان در طبیعت به صورت خالص (قیر دریاچه) یافت و یا از معادن استخراج کرد (قیر معدنی).  1) قیر دمیده آسفالت منفجر شده از هوای گرم دمیده شده به قیر خالص در آخرین مرحله تصفیه می شود.  در این فرآیند ، هوای گرم با دمای سانتیگراد 200-300 درجه به ظرف قیر با لوله های متخلخل منتقل می شود.  در این فرآیند ، اتم های هیدروژن موجود در هیدروکربن های قیر با اکسیژن موجود در هوا ترکیب شده و با تشکیل آب ، پلیمریزاسیون اتفاق می افتد.  در مقایسه با قیر خالص ، قیر دمیده شده دارای سرعت نفوذ کم و نقطه نرمی بالایی است.  از این نوع قیر در ساخت ورق های سقف ، باتری خودرو و پوشش استفاده می شود.  2) قیر مخلوط یا محلول قیر مخلوط اصطلاحی است که برای مخلوطی از قیر و مایع مناسب (به عنوان مثال نفت سفید یا بنزین) استفاده می شود.  این قیر در دمای محیط طبیعی مایع است یا با کمی حرارت به مایع تبدیل می شود.  قیر مخلوط در انواع مختلف آسفالت ماکادام و روکش استفاده می شود.  سرعت لخته شدن یا سخت شدن آن به نوع مایع بستگی دارد.  به عنوان مثال ، به دلیل سرعت بالای تبخیر بنزین ، قیر حل شده در بنزین سریعتر سفت می شود.  این قیر را قیر لخته شدن سریع (RC) می نامند.  قیر حل شده در نفت سفید را قیر لخته شدن خفیف (MC) و به آنهایی که در روغن گازوئیل یا روغن کوره حل می شوند لخته شدن کند(SC) می گویند. 

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر ساختمانی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر ، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر ساختمانی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر ساختمانی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود ، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد ، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر نگرانی در مورد کیفیت قیر ساختمانی دارید ، به ما اطلاع دهید.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر ساختمانی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر ساختمانی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با فروش قیر ساختمانی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر ساختمانی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر ساختمانی در تهران با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.