همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

فروش عمده قیر بشکه

فروش عمده قیر بشکه

فروش عمده قیر بشکه, در تهران با بالاترین کیفیت تحت برند قیر بشکه پاسارگاد چون همانطور که می دانیم قیر یک ماده چسبنده است که از هیدروکربن های پیچیده تشکیل شده است. این ماده با ویسکوز بالا شامل عناصری مانند کلسیم، آهن، گوگرد و اکسیژن است که دارای توانایی قابل توجهی برای تغییر تغییرات دما است. در دمای پایین، این ماده سفت و شکننده است، در دمای اتاق، انعطاف پذیر است و در دمای بالاتر قیر جریان های می یابد. قیر اولین بار برای ابزار سنگی حدود 40،000 سال پیش توسط نئاندرتال های پالئولیت میانی استفاده شده است. پس از آن، قیر به عنوان مواد چسبنده در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مورد استفاده واقع شد. قیر همچنین در مقایسه با سایر محصولات جانبی خام دارای چگالی و گرانروی بی نظیری است و یکی از پرکاربردترین محصولاتی که از نفت خام تولید می‌شود. این ماده هیدروکربنی کاربرد متفاوتی دارد که اصلی ترین آنها به منظور عایق‌کاری و محافظت از سطوح در برابر رطوبت در صنایع مختلف به کار برده می‌شود. در واقع، این ماده چند منظوره دارای بیش از ۲۵۰ کاربرد است و از لحاظ ضد آب، مهر و موم و عایق، خواسته های صنایع مختلف را برآورده می کند. مهمتر از همه به علت غلظت بالای آن، قیر به ماده مفیدی در اتصال سنگها و ماسه ها برای راه سازی تبدیل شده است.

برآورد شده است, که استفاده فعلی جهان از قیر حدود 102 میلیون تن در سال است که حدود 85 درصد از تمام قیر در سراسر جهان در آسفالت پیاده روها , جاده ها، فرودگاه ها، پارکینگ ها و 15٪ دیگر برای سقف، پوشش لوله های آب، ضد آب، و مواد مهر و موم و غیره استفاده می شود.

قیر توسط تقطیر نفت خام تولید می شود و یا به سادگی در طبیعت یافت می شود. بر اساس منابع، خواص فیزیکی قیر طبیعی مانند سازگاری، سفتی، ویسکوزیته، چسبندگی، و دوام ممکن است متفاوت باشد.

اگر نگرانی در مورد کیفیت  قیر بشکه دارید ، به ما اطلاع دهید.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بشکه بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر بشکه را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با قیر بشکه با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در سرزمین قیر پاسارگاد  اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر بشکه را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.