همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

خرید قیر بشکه ای

خرید قیر بشکه ای

خرید قیر بشکه ای, فروش قیر بصورت قیر بشکه ای جهت مصارف ساختمانی با توجه به آسان بودن حمل و نقل قیر بصورت قیر بشکه ای و همچنین آسان بودن حرارت دادن به قیر بشکه ای جهت رسیدن دمای قیر به دمای جاری شدن قیر از مواردی است که استقبال از قیر بشکه ای مخصوصا قیر بشکه ای پاسارگاد را که با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین وکیوم باتوم (ماده اولیه تولید قیر) در کارخانه های مجهز و پیشرفته تهیه می شود را بالا برده که این قیر یعنی قیر بشکه ای هم در داخل جهت مصارف ساختمانی و قیر گونی و هم برای صادرات قیر, یکی از پر طرفدارترین انواع اشکال فروش قیر می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد قیر بشکه ای را با اوزان مختلف تحت نام قیر بشکه ای پاسارگاد با بالاترین کیفیت و قیمت رقابتی به مشتریان گرامی در کارگاه ساختمانی و یا در بنادر بصورت فوب تحویل داده خواهد شد در کوتاه ترین زمان.

قیرها را از نظر تولید در سه دسته  طبیعی ، آسفالت های نفتی و مزارع قیر ذغال سنگ می توان طبقه بندی کرد ،که به اختصار در ادامه توضیح داده شده اند.

1– دسته اول شامل قیر طبیعی است که به دلیل شرایط آب و هوایی در طول زمان به طور طبیعی تولید شده و بدون نیاز به فرآوری به روش های تقطیر مورد استفاده قرار می گیرد. قیرهای طبیعی از نظر ترکیب و خصوصیات بسیار متنوع می باشند.

2–دسته دوم ،آسفالت های نفتی قیری هستند که از نفت به دست می آیند.  اینها قیر جامد و نیمه جامدی هستند که مستقیماً از طریق تقطیر از نفت یا با کارهای اضافی مانند دمیدن هوا تولید می شوند.  در مقایسه با انواع دیگر ، آنها بیشتر استفاده می شوند و کاربردهای بیشتری دارند.  قیرها را می توان به دو گروه تقسیم کرد: راه سازی یا قیر نازک ، و قیر ساختمانی و (عایق سقف) یا قیر سخت.  حدود 90٪ قیر تولید شده در فعالیتهای راهسازی و 10٪ آن برای مصارف عایق استفاده می شود.  در ایران ، قسمت اصلی قیر در فعالیت های راه سازی و توسط شهرداری ها برای پوشش خیابان ها استفاده می شود.  قیر راه سازی معمولاً با توجه به میزان نفوذ آن طبقه بندی می شود.  میزان نفوذ مواد قیر نشان دهنده مقاومت و سختی آن است که به عنوان تعداد واحد نفوذ (یک دهم میلی متر) یک سوزن استاندارد عمودی در یک نمونه قیر ، در زمان و وزن مشخص روی سوزن و دما تعریف می شود.  میزان نفوذ قیر معمولاً 25 درجه سانتیگراد با وزن 100 گرم و در 5 ثانیه اندازه گیری می شود.  قیر راه سازی ساخت ایران "60 تا 70" و '85 تا 100 "است.  اعداد نشان دهنده دامنه سرعت نفوذ قیر است.  قیر ماده ای هیدروکربنی است که از رنگ سیاه تا قهوه ای تیره است و در گوگرد کربن کاملاً قابل حل است.  در دمای محیط نرم جامد است اما در افزایش دما ابتدا به صورت خمیر و سپس مایع در می آید.  این ماده دارای دو خاصیت مهم ، غیر قابل نفوذ در برابر آب و چسبندگی است که آن را به ماده مهمی برای کاربرد تبدیل می کند.

3– دسته سوم شامل قطران ذغال سنگ مواد سیاه سختی هستند که در نتیجه تقطیر قیر ذغال تشکیل می شوند.  سطح شکسته جدید آنها براق است و هنگام گرم شدن ، همراه با کاهش سریع ویسکوزیته ، ذوب و نقطه ذوب آنها به روند تولید بستگی دارد.  

اولین چالش خرید قیر بشکه ای یافتن تأمین کننده ای است که متعهد کیفیت باشد. انتخاب دقیق پالایشگاه های منطقه به ما کمک می کند تا کیفیت درجه نفوذ قیر را به شدت کنترل کنیم.  پس از انتخاب یک منبع قابل اعتماد ، باید جزئیات مربوط به خصوصیات فیزیکی قیر بشکه ای خود را پیدا کنید.  هر پالایشگاه در خاورمیانه وظیفه آزمایش قیر پس از تولید و اطلاع خریداران قیر در مورد موارد زیر را دارد:

- ارزش نفوذ

 - نقطه نرم شدن

- شکل پذیری

- فلش پوینت

 - از دست دادن گرمایش

در میان این عوامل ، مواردی وجود دارد که نقشی اساسی در کیفیت قیر ساختمانی دارند. اینها نفوذ ، نقطه نرم شدن و نقطه اشتعال هستند.  با مراجعه به نتایج آزمایشات این خواص قیر ، می توانید از کیفیت محصول خود اطمینان حاصل کنید.  

 برای اطمینان در مورد کیفیت قیر عرضه شده خود ، قبل از بارگیری ، قیر را نیز بررسی می کنیم.  با کمک بازرسان ، نمونه گیری و آزمایش بسیار دقیق قیر را انجام داده و نتایج را برای مشتریان خود ارسال می کنیم.

 اگر نگرانی دیگری در مورد کیفیت قیر بشکه ای دارید، به ما اطلاع دهید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر بشکه ای را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر بشکه ای با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

ما می دانیم که یکی از نگرانی های اصلی شما هنگام خرید قیر بشکه ای، تحویل به موقع است. خوب ، ما همه چیز را برای اطمینان از آن برای شما فکر کرده ایم. برای تضمین رسیدن به موقع ظروف قیر به مقصد، ما روی رابطه نزدیک خود با پالایشگاه ها و شرکت های حمل و نقل معتبر حساب می کنیم.

 با کمک دوستان خود در پالایشگاه ها ، ما  در سرزمین قیر پاسارگاد توانایی بارگیری مقادیر بالای قیر بشکه ای در هفته را داریم.  این بدان معنی است که قیر شما در کمتر از هفت روز آماده حمل خواهد شد.

 برای کمک به مشتریان خود در استفاده کامل از خدمات تحویل ، شرکت های حمل و نقل را انتخاب می کنیم که تمام شرایط و محدودیت های مختلف را در نظر دارند.  بنابراین ، تخمین ما از زمان حمل و نقل واقع بینانه است.  ما به همه چیزهایی که ممکن است اشتباه رخ دهد فکر می کنیم ، بنابراین طبق وعده داده شده به خانه می رسند.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر بشکه ای بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر بشکه ای را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با قیر بشکه ای با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در ‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر بشکه ای را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت ققیر بشکه ای با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.