همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

خرید قیر 60/70

خرید قیر 60/70

قیر 60/70  یک قیر درجه نفوذ استاندارد است که معمولاً به عنوان قیر درجه سنگ فرش مناسب برای استفاده در تولید آسفالت مخلوط گرم برای راه سازی و تولید روکش های آسفالت با خواص برتر طبق مشخصات فنی زیر استفاده می شود.

حالت قیر به دما بستگی دارد.  رابطه دما و سختی قیر به نوع روغن خام و روش تصفیه آن بستگی دارد. درجه 70/60 قیر قیرنیمه سخت است که به عنوان یک قیر درجه سنگ فرش مناسب برای جاده استفاده می شود.  همچنین برای تولید روسازی های آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد.  این درجه قیر عمدتا در ساخت آسفالت گرم مخلوط برای پایه ها و دوره های پوشیدن استفاده می شود. قیر 60/70 یکی از پرکاربردترین درجه های قیر است و ماده اساسی برای سایر محصولات قیر است. حالت قیر 60/70 به درجه حرارت آن بستگی دارد

رابطه بین دما و سختی قیر به نوع روغن خام و روش تصفیه آن بستگی دارد و میزان نفوذ پذیریقیر 60/70 بین 6 تا 7 میلی متر است.  قیر با نفوذ پذیری نیمه سخت و به عنوان قیر سنگین مناسب برای راه سازی و مرمت است.

قیر 60/70 برای تولید آسفالت استفاده می شود و عمدتا در تولید آسفالت گرم برای پوشش سطح استفاده می شود. متداول ترین نوعقیر 60/70 است و ماده اولیه سایر محصولات قیر است. درجه قیر ارائه شده توسط شرکت سرزمین قیر پاسارگاد, قیر نفت خالص است که با عبور هوای گرم از ماده اولیه وکیوم تولید می شود. قیر پس از تجزیه و از بین بردن هیدروکربن های آن از بقایای نفت خام تولید می شود.قیر با درجه نفوذ پذیری قیر 60/70 دارای درجه نفوذ 6 تا 7 میلی متر است و نقطه نرم آن بین 49 تا 56 است.

قیر 60/70 خاصیت ترموپلاستیکی دارد که شبیه رزین مصنوعی است ، در صورت گرم شدن نرمتر می شود و در صورت سرد شدن سخت می شود.  این درجه قیر 60/70 در مقایسه با سایر درجه های قیر دارای گرانروی بسیار قوی بوده و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد

اولین چالش خرید قیر 60/70 یافتن تأمین کننده ای است که متعهد کیفیت باشد. انتخاب دقیق پالایشگاه های منطقه به ما کمک می کند تا کیفیت درجه نفوذ قیر را به شدت کنترل کنیم.

 پس از انتخاب یک منبع قابل اعتماد ، باید جزئیات مربوط به خصوصیات فیزیکی قیر 60/70 خود را پیدا کنید.  هر پالایشگاه در خاورمیانه وظیفه آزمایش قیر پس از تولید و اطلاع خریداران قیر در مورد موارد زیر را دارد:

- ارزش نفوذ

 - نقطه نرم شدن

- شکل پذیری

- فلش پوینت

 - از دست دادن گرمایش

در میان این عوامل ، مواردی وجود دارد که نقشی اساسی در کیفیت قیر 60/70 دارند. اینها نفوذ ، نقطه نرم شدن و نقطه اشتعال هستند.  با مراجعه به نتایج آزمایشات این خواص قیر ، می توانید از کیفیت محصول خود اطمینان حاصل کنید.  

 برای اطمینان در مورد کیفیت قیر عرضه شده خود ، قبل از بارگیری ، قیر را نیز بررسی می کنیم.  با کمک بازرسان ، نمونه گیری و آزمایش بسیار دقیق قیر را انجام داده و نتایج را برای مشتریان خود ارسال می کنیم.

 اگر نگرانی دیگری در مورد کیفیت قیر 60/70 دارید ، به ما اطلاع دهید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، ققیر 60/70 را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر 60/70 با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

ما می دانیم که یکی از نگرانی های اصلی شما هنگام خرید قیر 60/70 ، تحویل به موقع است.  خوب ، ما همه چیز را برای اطمینان از آن برای شما فکر کرده ایم.  برای تضمین رسیدن به موقع ظروف قیر به مقصد ، ما روی رابطه نزدیک خود با پالایشگاه ها و شرکت های حمل و نقل معتبر حساب می کنیم.

 با کمک دوستان خود در پالایشگاه ها ، ما  در سرزمین قیر پاسارگاد توانایی بارگیری مقادیر بالای قیر 60/70 در هفته را داریم.  این بدان معنی است که قیر شما در کمتر از هفت روز آماده حمل خواهد شد.

 برای کمک به مشتریان خود در استفاده کامل از خدمات تحویل ، شرکت های حمل و نقل را انتخاب می کنیم که تمام شرایط و محدودیت های مختلف را در نظر دارند.  بنابراین ، تخمین ما از زمان حمل و نقل واقع بینانه است.  ما به همه چیزهایی که ممکن است اشتباه رخ دهد فکر می کنیم ، بنابراین طبق وعده داده شده به خانه می رسند.

 چه گزینه های بسته بندی را برای قیر 60/70  ارائه می دهیم؟

 با تأکید بر بسته بندی ایمن ، به حداقل رساندن خطر آلودگی در قیر 60/70 برای ما بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است. بسته بندی متفاوتی برای قیر 60/70  وجود دارد.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی  قیر 60/70 بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران،  قیر 60/70 را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با قیر 60/70 با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در ‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد،  قیر 60/70 را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر 60/70 با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.