همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

خرید قیر 85/25

خرید قیر 85/25

 قیرهای اکسیده تقریباً به طور کامل برای مصارف صنعتی استفاده می شوند ، به عنوان مثال ، بام ، کفپوش ، پوشش لوله ، رنگ و غیره. آنها با توجه به هر دو نقطه نرم شدن و آزمون های نفوذ مشخص و تعیین می شوند ، به عنوان مثال ، 85/40 یک قیر درجه اکسید شده با نقطه نرم شدن 50 85 85 درجه سانتیگراد و نفوذ 40 ± 5 میلی متر است. قیرهای اکسیده نیز باید از نظر حلالیت و از دست دادن معیارهای گرمایش مطابقت داشته باشند. الزامات مشخصات شش قیر درجه اکسید شده مشخص شده در انگلستان ، در اینجا به صورت جدول زیر تولید می شود.

قیر 85/25، نقاط نرم کننده گریدهای اکسیده قیر بسیار بالاتر از درجه قیر نفوذ مربوطه است و بنابراین قیر را قطع کنید. قیر اکسید شده 85/25 نرمتر از سایر درجه های قیر منفجر شده ما است زیرا دلیل آن نرم شدن و نفوذ آن است ، همانطور که در مشخصات آن مشاهده می کنید نفوذ آن 25 و نقطه نرم شدن آن 85 سانتی گراد است. تولید قیر 85/25 با دمیدن هوای گرم به ته خلا و ترمز دادن مولکول های هیدروکربن در دمای بین 270 تا 300 سانتیگراد هستیم. وقتی به نتیجه دقیق نرمی و نفوذ قیر دمیده 85/25 رسیدیم ، دمیدن را متوقف می کنیم و اکنون آنها در شرایط خوب آماده بسته بندی هستند. فقط قیر اکسید شده 85/25 که از VB خالص ساخته شده است برای همه مصارف صنایع مناسب است. قیر دارای اندازه 85/25 استفاده می شود

 این درجه قیر اکسید شده ما در اکثر صنایع وابسته استفاده می شود ، برخی از این مواد عبارتند از: لاک ، پوشش قیر ، غشای ضد آب ، نمدهای سقف قیر ، ورقه های آسفالت ، رنگ های آسفالت ، صنایع عایق و عایق ، پوشش فلز و لوله ، همه برنامه های ضد آب  ، ساخت و سازهای جاده ای ، روکش آسفالت ، در صنایع اتومبیل یا اتومبیل برای پوشش دادن بیشتر قسمت های اتومبیل ، برای پوشش صدا و بسیاری دیگر از مصارف صنعتی و شیمیایی که می توانیم همه آنها را در اینجا ذکر کنیم ، اما برخی از موارد اصلی همانطور که می دانید قیر دمیده شده 85/25 حالت جامد دارد و برای استفاده از آن باید به حالت ذوب تبدیل شود بنابراین باید آن را تا 230 درجه سانتیگراد گرم کنید تا استفاده بهتری برای همه منظور در صنایع مناسب داشته باشد.

در میان این عوامل ، مواردی وجود دارد که نقشی اساسی در کیفیتقیر 85/25 دارند. اینها نفوذ ، نقطه نرم شدن و نقطه اشتعال هستند.  با مراجعه به نتایج آزمایشات این خواص قیر ، می توانید از کیفیت محصول خود اطمینان حاصل کنید. برای اطمینان در مورد کیفیت قیر عرضه شده خود ، قبل از بارگیری ، قیر را نیز بررسی می کنیم.  با کمک بازرسان ، نمونه گیری و آزمایش بسیار دقیق قیر را انجام داده و نتایج را برای مشتریان خود ارسال می کنیم.

 اگر نگرانی دیگری در مورد کیفیت قیر 85/25 دارید ، به ما اطلاع دهید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، ققیر 85/25 را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر 85/25 با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

ما می دانیم که یکی از نگرانی های اصلی شما هنگام خرید قیر 85/25 ، تحویل به موقع است.  خوب ، ما همه چیز را برای اطمینان از آن برای شما فکر کرده ایم.  برای تضمین رسیدن به موقع ظروف قیر به مقصد ، ما روی رابطه نزدیک خود با پالایشگاه ها و شرکت های حمل و نقل معتبر حساب می کنیم.

 با کمک دوستان خود در پالایشگاه ها ، ما  در سرزمین قیر پاسارگاد توانایی بارگیری مقادیر بالای قیر 85/25 در هفته را داریم.  این بدان معنی است که قیر شما در کمتر از هفت روز آماده حمل خواهد شد.

 برای کمک به مشتریان خود در استفاده کامل از خدمات تحویل ، شرکت های حمل و نقل را انتخاب می کنیم که تمام شرایط و محدودیت های مختلف را در نظر دارند.  بنابراین ، تخمین ما از زمان حمل و نقل واقع بینانه است.  ما به همه چیزهایی که ممکن است اشتباه رخ دهد فکر می کنیم ، بنابراین طبق وعده داده شده به خانه می رسند.

 با تأکید بر بسته بندی ایمن ، به حداقل رساندن خطر آلودگی در قیر 85/25 برای ما بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است. بسته بندی متفاوتی برای قیر 85/25  وجود دارد.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر 85/25 بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران،  قیر 85/25 را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با قیر 85/25 با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در ‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر 85/25 را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر 85/25 با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.