همراه : ۰۹۱۲۱۱۰۴۳۸۹

خرید قیر ساختمانی

خرید قیر ساختمانی

قیر ساختمانی یکی از مشتقات روغن است که معمولاً در راه سازی و عایق بندی استفاده می شود و معمولاً به دو صورت بشکه ای و فله در دسترس است.  این ماده سیاه با گرانروی زیاد به گونه ای است که در دمای محیط جامد بوده و با افزایش دما گرانروی آن کاهش می یابد.  از قیر در ساخت عایق هایی مانند ایزوگام و آسفالت ، ضد آب استفاده می شود.  از قیر معمولاً برای عایق بندی سقف ها ، محیط های مرطوب مانند استخرهای شنا ، توالت و غیره استفاده می شود.

در عایق بندی معمولاً از قیر دارای گونی استفاده می شود که به آن قیر می گویند.  الیاف گونی نقش تقویت کننده ای دارند و قیر را در جای خود تثبیت می کنند.  همانطور که قبلاً گفته شد ، قیر در دمای محیط جامد است ، اما با افزایش دما ، به صورت خمیر در می آید و سپس مایع می شود.  کاربرد مهم این محصول به دلیل دو خاصیت مهم آن یعنی نفوذناپذیری و گرانروی است.

قیر خالص از مواد معدنی و روغن استخراج می شود و با توجه به نحوه تهیه این قیر به انواع مختلفی تقسیم می شود و در اینجا انواع مختلفی را معرفی می کنیم.  • قیر ترینیداد این قیر از دهانه آتشفشان خاموش استخراج می شود.  این قیر از انواع دیگر نجس است.

 • قیر مخلوط یا محلول هنگامی که قیر با یک حلال مانند بنزین مخلوط می شود ، قیر مخلوط نامیده می شود.

 • قیر نفتی به قیر بدست آمده از تقطیر نفت خام قیر نفتی می گویند.  در طی این تقطیر ، مواد دیگری مانند بنزین و پروپان نیز از هم جدا می شوند.

 • قیر دمیده شده این ماده پس از آخرین مرحله تصفیه هنگامی که هوای گرم در قیر خالص دمیده می شود بدست می آید.

 • قیر

قیر با تبدیل تدریجی روغن در مدت زمان طولانی و تبخیر مواد فرار آن تولید می شود.  این قیرها دوام بیشتری دارند.

اولین چالش خرید قیر ساختمانی یافتن تأمین کننده ای است که متعهد کیفیت باشد. انتخاب دقیق پالایشگاه های منطقه به ما کمک می کند تا کیفیت درجه نفوذ قیر را به شدت کنترل کنیم.  پس از انتخاب یک منبع قابل اعتماد ، باید جزئیات مربوط به خصوصیات فیزیکیقیر ساختمانی خود را پیدا کنید.  هر پالایشگاه در خاورمیانه وظیفه آزمایش قیر پس از تولید و اطلاع خریداران قیر در مورد موارد زیر را دارد:

- ارزش نفوذ

 - نقطه نرم شدن

- شکل پذیری

- فلش پوینت

 - از دست دادن گرمایش

در میان این عوامل ، مواردی وجود دارد که نقشی اساسی در کیفیت قیر ساختمانی دارند. اینها نفوذ ، نقطه نرم شدن و نقطه اشتعال هستند.  با مراجعه به نتایج آزمایشات این خواص قیر ، می توانید از کیفیت محصول خود اطمینان حاصل کنید.  

 برای اطمینان در مورد کیفیت قیر عرضه شده خود ، قبل از بارگیری ، قیر را نیز بررسی می کنیم.  با کمک بازرسان ، نمونه گیری و آزمایش بسیار دقیق قیر را انجام داده و نتایج را برای مشتریان خود ارسال می کنیم.

 اگر نگرانی دیگری در مورد کیفیت قیر ساختمانی دارید ، به ما اطلاع دهید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد،قیر ساختمانی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر ساختمانی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

ما می دانیم که یکی از نگرانی های اصلی شما هنگام خرید قیر ساختمانی ، تحویل به موقع است.  خوب ، ما همه چیز را برای اطمینان از آن برای شما فکر کرده ایم.  برای تضمین رسیدن به موقع ظروف قیر به مقصد ، ما روی رابطه نزدیک خود با پالایشگاه ها و شرکت های حمل و نقل معتبر حساب می کنیم.

 با کمک دوستان خود در پالایشگاه ها ، ما  در سرزمین قیر پاسارگاد توانایی بارگیری مقادیر بالای قیر ساختمانی در هفته را داریم.  این بدان معنی است که قیر شما در کمتر از هفت روز آماده حمل خواهد شد.

 برای کمک به مشتریان خود در استفاده کامل از خدمات تحویل ، شرکت های حمل و نقل را انتخاب می کنیم که تمام شرایط و محدودیت های مختلف را در نظر دارند.  بنابراین ، تخمین ما از زمان حمل و نقل واقع بینانه است.  ما به همه چیزهایی که ممکن است اشتباه رخ دهد فکر می کنیم ، بنابراین طبق وعده داده شده به خانه می رسند.

 با تأکید بر بسته بندی ایمن ، به حداقل رساندن خطر آلودگی در قیر ساختمانی برای ما بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است. بسته بندی متفاوتی برای قیر ساختمانی  وجود دارد.

برای ‏شرکت سرزمین قیر پاسارگاد تأکید بر بسته بندی ایمن و به حداقل رساندن خطر آلودگی قیر ساختمانی بسیار مهم است.  برای ارائه سطح ایمنی بالاتر در حمل و نقل و تحویل صحیح قیر شما ، ما گزینه های مختلف بسته بندی را داریم که مطابق با استانداردهای بازار است.

‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد توسط متخصصان در زمینه تجارت قیر فعال می باشد و محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست می آورد که از قوانین استاندارد جهانی پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. شرکت سرزمین قیر پاسارگاد در حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد.  در حال حاضر، ما برای ادامه رشد خود ، باید به خریداران، قیر ساختمانی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

با قیر ساختمانی با کیفیت برتر به مشتریان و بهترین قیمت موجود، اطمینان حاصل می کنیم که آنها تجربه تجارت بی نظیری را کسب کرده و به همکاری خود با شرکت در سرزمین قیر پاسارگاد ادامه دهند.

از آنجاییکه خرید قیر با کیفیت و خالص کمی پیچیده است و باید عناصر زیادی را در نظر گرفت.  به همین دلیل ما یک سرویس مشاوره جامع به مشتریان خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها قبل از خرید، از مشخصات فنی هر محصول کاملاً آگاهی پیدا کنند. برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری بهتر و دستیابی به ارزش کامل ، می توانیم به آنها بگوییم زمان مناسب خرید قیر چه زمانی است.

ما در ‏ شرکت سرزمین قیر پاسارگاد اطمینان حاصل می کنیم که محصولات قیر را از تولیدکنندگانی بدست آوریم که از قوانین استاندارد پیروی می کنند که از جمله باکیفیت ترین این تولید کنندگان کارخانه قیر پاسارگاد می باشد. ما به عنوان یک تامین کننده قیر ، انواع قیر را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کنیم.  از آنجایی که هر درجه قیر کاربرد خاصی دارد، متخصصان ما می توانند جزئیات بیشتری در مورد آن به شما ارائه دهند. اگر بیشتر به اطلاعات محصول علاقه مند هستید یا نیاز به ثبت سفارش دارید با کارشناسان تیم فروش ما  تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند قیر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت سرزمین قیر پاسارگاد، قیر ساختمانی را با بالاترین کیفیت و با قیمت رقابتی بورس عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت قیر ساختمانی با کارشناسان سرزمین قیر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.